wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » RTV2 » Do samochodu3 » Car Audio

Car Audio

                                                                                           
Producent
Tylko promocje

Każdy kierowca stwierdzi, że radioodtwarzacz jest nieodłącznym elementem wyposażenia samochodu. Można sobie wyobrazić auto bez nawigacji GPS, elektrycznych szyb czy nawet klimatyzacji. Nie można jednak przemieszczać się samochodem bez muzyki. Byłoby to nużące i w pewien sposób męczące. Powinniśmy więc inwestować w wysokiej klasy radioodtwarzacz by zwiększyć swój komfort jazdy i zrelaksować się za kierownicą. Nie każdy odpowiednio znosi trudy wypadów wakacyjnych czy innych, dalekich podróży. Ulubiona muzyka płynąca z głośników wspomoże Cię w tym. Postaw na wygodę i spraw prezent sobie i bliskim – zakup nowy, wysokiej klasy radioodtwarzacz.

W naszej ofercie posiadamy różne odbiorniki samochodowe. Od tych najprostszych, klasycznych, spełniających podstawowe wymagania, do tych rozbudowanych z dodatkowymi funkcjami. Zacznijmy od tej pierwszej grupy radioodtwarzaczy. Posiadają one tuner AM/FM z możliwością zapamiętywania kilkudziesięciu stacji radiowych. To bardzo przydatna funkcja. Nie będą Państwo musieli tracić czasu na ręczne wyszukiwanie kanału. Wystarczy zapamiętanie tych ulubionych i włączanie ich w dowolnym momencie.  Dwa z trzech standardowych radioodtwarzaczy oferowanych przez nas nie mają napędu do odtwarzania płyt CD. W dzisiejszych czasach nie jest to duży mankament. Odtwarzacze mają możliwość podłączenia pendrive’a i karty pamięci. Dodatkowym atutem jest wejście AUX za pomocą, którego podłączymy rozmaite urządzenia mobilne. Urządzenia odtwarzają muzykę z plików MP3. Wybrane modele mają także możliwość z korzystania z plików skompresowanych do formatu WMA.

Proponujemy Państwu również radioodtwarzacze wyposażone w dotykowe wyświetlacze. Poza portami USB i microSD, urządzenie posiada także między innymi wejście na kamerę cofania. Wyposażone zostało w moduł Bluetooth, który pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych bez korzystania z rąk. Moduł ten, pozwala również na odtwarzanie muzyki z innych urządzeń, np. smartfona. Do dwóch proponowanych produktów dołączamy kamerę cofania. Uruchamia się ona automatycznie w momencie załączenia biegu wstecznego.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty radioodtwarzaczy.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl