wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » DOM I OGRÓD2 » Narzędzia ogrodowe3 » Kosiarki4 » Elektryczne
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Elektryczne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki
Typ kosiarki
Kosz
Moc kosiarki
Napęd
Szerokość koszenia
Pojemność kosza

Równo przystrzyżony trawnik jest definicją zadbanego ogródka, w związku z tym należy wybrać takie urządzenie, które ułatwi nam zadbanie o nasz trawnik w należyty sposób.
 

Dużą popularnością cieszą się kosiarki elektryczne, które przeznaczone są raczej dla osób, które nie posiadają zbyt dużych trawników. Świetnie sprawdza się na powierzchniach od 200, do nawet 600 metrów kwadratowych. Kosiarki elektryczne mają zastosowanie podczas koszenia niewielkich i stosunkowo równych obszarów, natomiast nie są przystosowane do pracy w wysokiej i gęstej trawie. Silnik kosiarki zasilany jest z sieci energetycznej, co nie stanowi problemu podczas koszenia przydomowych ogródków, gdzie źródło zasilania jest w zasięgu pracy kosiarki.
 

Istnieje wiele kryteriów, które powinniśmy wziąć pod uwagę, podczas wyboru idealnej kosiarki elektrycznej do naszego ogrodu. Podstawowym kryterium powinna być moc urządzenia, która decyduje nie tylko o długości pracy, ale także o wytrzymałości i komforcie koszącego. Na rynku dostępne są kosiarki elektryczne, których moc waha się od 700W, do nawet 2000W, jednak ze względu na przeznaczenie kosiarki, najlepiej wybrać urządzenia powyżej 1000W. Jednak niska moc może skutkować przegrzaniem i przerwaniem koszenia w najmniej odpowiednim momencie. Najbardziej odpowiednim wyborem będą modele o mocy od 1200W i wyższe.
 

Praktycznym rozwiązaniem są kosiarki elektryczne z koszem na skoszoną trawę. Dzięki temu koszenie trawy stanowi jedną czynność, a nie dwie. Po koszeniu nie musimy grabić odpadów, wystarczy, że opróżnimy kosz. Elementem decydującym może być jedynie pojemność kosza, który powinniśmy dostosować do wielkości naszego trawnika. Im rzadziej trzeba opróżniać kosz, tym sprawniej przebiega czynność koszenia trawnika. Zapraszamy do zapoznania z ofertą kosiarek elektrycznych w sklepie internetowym Mirapol Next.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl