wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » DOM I OGRÓD » Wyposażenie ogrodu » Grillowanie

Grillowanie

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje

Któż z nas nie lubi grillować? My nie znamy takich osób. Grillowanie jest czymś więcej niż zwykłym przyrządzeniem jedzenia. To spotkania z gronem przyjaciół, długie rozmowy, pozytywna atmosfera unosząca się w powietrzu i oczywiście wspaniałe jedzenie. Potrawy przyrządzane na grillu zdobyły serca niejednej osoby. I sprawiły, że z miejsca stał się miłośnikiem i pasjonatem grillowania. Aby jednak móc w pełni poświęcać się temu zajęciu, musimy posiadać właściwy sprzęt. Taki, który będzie w stanie przygotowywać na bieżąco potrawy dla większej liczby osób. To niełatwe zadanie! W takiej sytuacji nie wchodzą w grę standardowe grille, na których to można przyrządzać maksymalnie kilka potraw. Warto więc zainwestować w duży, solidny grill, który zaspokoi potrzeby żywieniowe również większych grup. Właśnie takie urządzenia umieściliśmy w naszej ofercie. Zwrot „urządzenie” nie pojawił się przypadkowo. Oferowane przez nas grille to urządzenia gazowe. Od niedawna podbijają rynek i trzeba przyznać, że cieszą się dużym zainteresowaniem. I trudno się dziwić. Grille gazowe są niezwykle wygodne. Korzystając z nich oszczędzamy czas, a i trud wynikający z odpowiedniego rozpalenia jest nieporównywalnie mniejszy niż w przypadku tradycyjnego grilla węglowego.

Innowacyjne grille gazowe są świetną propozycją dla osób, którym nie jest obcy los otaczającego nas środowiska. Emitują znacznie mniej dymu niż pozostałe. Badania wykazały, że grill opalany brykietem wytwarza 13 razy więcej cząstek zanieczyszczających powietrze, niż ten w wersji gazowej. To nie wszystko – grill węglowy wytwarza aż 27 razy więcej zanieczyszczeń niż opisywane grille. Sam dym wytwarzany przez grille gazowe może poszczycić się zerową emisją toksycznych substancji. W przypadku grillów opalanych węglem i brykietem te dane nie są już tak dobre.

Zapraszamy Was do skorzystania z naszej propozycji urządzeń gazowych. Są one ciekawą i zdrowszą alternatywą dla tradycyjnych grillów.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu