wyszukiwanie zaawansowane
» » » » Kamery sportowe

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Kamery sportowe

Sporty ekstremalne oraz czynności wykonywane w niecodziennych warunkach wymagają specjalistycznego sprzętu. Odpowiednia odzież oraz przyrządy są nieodzownym elementem wyposażenia każdego pasjonata widowiskowych akrobacji czy też wspinaczki górskiej. Niejeden pragnie nagrać swoje poczynania, aby potem dzielić się nimi ze światem. W takich sytuacjach korzystanie ze standardowej kamery okaże się być niewystarczające, a czasami nawet wręcz niemożliwe. Takim właśnie osobom dedykowane są kamery sportowe. To wyjątkowe urządzenia, wyróżniające się specyfikacją techniczną oraz możliwościami umożliwiającymi uwiecznianie każdej aktywności fizycznej. Niezależnie od tego jakie panują warunki i jak dynamiczne są nasze poczynania. Tego typu urządzenia mają to do siebie, że są poręczne, dzięki czemu umieścimy je w dowolnym miejscu. Nie jesteśmy skazani na trzymanie ich w dłoni. Kamerę sportową możemy zamontować na jednym z elementów swojego wyposażenia, np. na kasku. Wszystko zależy od tego z jakiej perspektywy chcemy uwiecznić daną chwilę. Klasyczna kamera nie ma na tyle przystępnej formy oraz nie dysponuje takimi możliwościami technicznymi. Przy nagrywaniu szybkich, dynamicznych wydarzeń, np. w śnieżnym krajobrazie, potrzebne jest urządzenie, które nadąży za rozwojem sytuacji i ukaże ją wysokiej jakości. Kamera sportowa doskonale wywiąże się z tego zadania.

Z urządzeń znajdujących się w naszej ofercie korzystać można w praktycznie każdych warunkach. Nie straszna jest im woda, porywisty wiatr czy siarczysty mróz. Niecodzienne okoliczności nie wpłyną negatywnie na płynność obrazu. Najczęściej, kamery sportowe nagrywają w rozdzielczości Full HD w 30 klatkach na sekundę. To wynik godny pochwały, biorąc pod uwagę ich zastosowanie.

Jesteś osobą aktywną fizycznie? Lubisz ruch i ekstremalne wyzwania? Jeśli tak, to z całą pewnością przyda Ci się kamera sportowa. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję kilku takich urządzeń. Zapoznaj się z ich specyfikacją i wybierz model, który w pełni Cię usatysfakcjonuje.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl