wyszukiwanie zaawansowane
» » » » Kijki do selfie

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Kijki do selfie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kijków do selfie. Z ich pomocą wykonasz zdjęcie w komfortowy sposób wszędzie tam, gdzie się znajdziesz. Dzięki niemu nie będziesz musiał prosić przypadkowych przechodniów o uwiecznienie momentu na zdjęciu. Selfie-stick pozwala być samodzielnym w tej kwestii i samemu robić zdjęcia takie jak tylko chcemy. Podgląd na ekranie smartfona, który mamy cały czas przed oczami, pozwala w pełni kontrolować obraz uchwytywany przez obiektyw.

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze i cieszą ogromną popularnością. Przykładem urządzenia idealnie wpisującego się w tę regułę jest selfie-stick, zwany również kijem do selfie. Jego podstawowym zastosowaniem jest funkcja statywu, ale nieustanny rozwój technologiczny spowodował, że selfie-stick ma również inne przeznaczenie. Umożliwia ono robienie zdjęć sobie, innym osobom znajdującym się obok i otoczeniu, z odpowiedniej odległości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Trzeba przyznać, że po bardzo krótkim czasie robienie zdjęć za pomocą kija do selfie stało się główną i zdecydowanie najważniejszą funkcją tego przyrządu.

Wbrew pozorom kijki do selfie nie są wynalazkami najnowszych czasów. Pierwsze przyrządy wynaleziono już w latach 50. XX wieku, ale ich rola ograniczała się jedynie do funkcji statywu podtrzymującego aparat.

Czy wszystkie selfie-sticki dostępne obecnie na rynku mają tylko jedną opcję robienia zdjęć? Odpowiedź brzmi: nie. Poza podstawową funkcją, czyli uwieczniania chwil w danym momencie, można skorzystać z samowyzwalacza. Oczekiwanie na zrobienie fotografii trwa najczęściej nie dłużej niż 5 sekund, ale to wystarczająco długo, aby odpowiednio się przygotować.

Co umożliwia zrobienie zdjęcia za pomocą kijka do selfie? Technologia bluetooth. To ona sprawia, że możemy kontrolować migawkę w telefonie bez konieczności bezpośredniego korzystania z niego. Aby zrobić zdjęcie w przystępny sposób poprzez selfie-stick wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk umieszczony na przedmiocie.

Selfie-stick to niezwykle przydatne urządzenie, które okaże się być dla Ciebie nie lada wsparciem podczas robienia zdjęć w każdej sytuacji. Jest to wygodne rozwiązanie pozwalające na fotografowanie samego siebie bez angażowania innych osób.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność
Czas wysyłki

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl