wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ELEKTRONIKA2 » Komputery i tablety3 » Urządzenia wskazujące4 » Klawiatury i myszy

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 8-17 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Klawiatury i myszy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

W tej kategorii proponujemy Wam klawiatury i myszy. W naszej ofercie umieściliśmy produkty standardowe skierowane do wszystkich oraz te, dedykowane konkretnej grupie użytkowników komputera. Gwarantujemy, że artykuły przez nas oferowane są sprawdzone i solidne. Nie obawiaj się, że mysz bądź klawiatura z naszego asortymentu po krótkim czasie sama odmówi Ci posłuszeństwa.

Klawiatura i mysz to podstawowe elementy wyposażenia każdego komputera stacjonarnego. To za ich pomocą możemy wydawać urządzeniu polecenia czy też komunikować się z innymi poprzez pisanie wiadomości w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że elementy te, pełnią kluczową rolę w korzystaniu z komputera. Warto więc zainwestować w odpowiedni sprzęt, który spełni oczekiwania i jak najlepszej wywiążę się ze swojej roli. Klawiatura i mysz już dawno przestały być zwykłymi akcesoriami codziennego użytku, z których korzystaliśmy wyłącznie do pracy, spędzania wolnego czasu lub amatorskiej gry. Aktualnie, ogromnym zainteresowaniem cieszy się osprzęt dedykowany graczom. Z jego pomocą użytkownicy pasjonujący się wirtualną rozrywką i biorący w niej aktywny udział zwiększają swoje szanse na udany rezultat podczas sieciowych zmagań.

Czym się wyróżnia mysz dla graczy? Przede wszystkim wysoką rozdzielczością oraz designem. Odpowiedni kształt urządzenia, dobrze dopasowujący się do dłoni, umożliwiający pewny, wygodny chwyt pozwala użytkownikowi na szybszą reakcję. Ilość oraz położenie przycisków funkcyjnych również ma duże znaczenie. Mając pod ręką przydatne przyciski może sprawniej kontrolować sytuacje podczas rozgrywki.

Gamingowe klawiatury charakteryzują się ułatwiającym grę podświetleniem oraz pojedynczymi przełącznikami klawiszy. Ta druga cecha klawiatur dla graczy ma na celu poprawę szybkości działania użytkownika.

Jeżeli zwróciła Twoją uwagę, któraś z przygotowanych przez nas propozycji, to nie zastanawiaj się dłużej. Produkty z naszej oferty to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i trwałości z atrakcyjną ceną. Lepszego duetu wyobrazić sobie nie można, prawda?

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl