wyszukiwanie zaawansowane
» » » Konsole

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Konsole

Firma Microsoft kojarzy się z systemami operacyjnymi Windows oraz osobą Billa Gatesa. To się jednak zmienia. Kilka lat temu, Microsoft równie mocno co w oprogramowanie komputerowe, wszedł na rynek konsolowy. Wiele osób myślało, że Gates robi błąd, że to się nie uda, a firma zanotuje straty. Xboxa – bo tak nazywała się ich pierwsza konsola, skazywano na klęskę. Sony wraz ze swoim flagowym produktem – Playstation 2 miało pozbawić złudzeń nowego rywala. Tym bardziej, że sprzedaż japońskiej konsoli wzrosła, zwłaszcza po wysokiej sprzedaży niektórych gier.  Urządzenie miało cieszyć się mniejszą przychylnością producentów, a co za tym idzie mieć mniej atrakcyjne gry. O ile na początku istnienia konsoli można było tak powiedzieć, to z biegiem czasu Xbox zaczął podbijać serca graczy na całym świecie. Ciekawe gry, dobry osprzęt, potężna moc (jak na tamte czasy) drzemiąca w urządzeniu – to były kluczowe atuty urządzenia od Microsoftu. Potwierdzeniem sukcesu jaki odniosła konsola pierwszej generacji amerykańskiej firmy było wydanie kolejnego urządzenia – Xboxa 360. To właśnie on znajduje się w ofercie naszego internetowego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą konsol do gry dopasowanych do potrzeb współczesnych graczy.

Konsola jest w zestawie z dwiema grami. Jedna z nich umożliwia grę ze specjalnym urządzeniem – czujnikiem ruchu. Dzięki niemu użytkownicy mogą pozwolić sobie na interakcję z konsolą – i to bez korzystania z pada. W jaki więc sposób się ona odbywa – poprzez gesty wykonywane za pomocą całego ciała. Komendy głosowe  również będą przydatne w korzystaniu z tego urządzenia. W zestawie z konsolą poza grami, otrzymają Państwo również pada, niezbędne okablowanie, instrukcje obsługi i oryginalne opakowanie.

Konsola Xbox 360 spełni oczekiwania zarówno młodszych użytkowników, jak i tych starszych. Bardzo szeroka biblioteka gier na urządzenie od Microsoftu sprawi, że znajdziesz dziesiątki odpowiednich dla siebie tytułów.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność
Czas wysyłki

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl