wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » RTV2 » Konsole i gry wideo3 » Konsole

Konsole

                                                                                           
Producent
Tylko promocje

Firma Microsoft kojarzy się z systemami operacyjnymi Windows oraz osobą Billa Gatesa. To się jednak zmienia. Kilka lat temu, Microsoft równie mocno co w oprogramowanie komputerowe, wszedł na rynek konsolowy. Wiele osób myślało, że Gates robi błąd, że to się nie uda, a firma zanotuje straty. Xboxa – bo tak nazywała się ich pierwsza konsola, skazywano na klęskę. Sony wraz ze swoim flagowym produktem – Playstation 2 miało pozbawić złudzeń nowego rywala. Tym bardziej, że sprzedaż japońskiej konsoli wzrosła, zwłaszcza po wysokiej sprzedaży niektórych gier.  Urządzenie miało cieszyć się mniejszą przychylnością producentów, a co za tym idzie mieć mniej atrakcyjne gry. O ile na początku istnienia konsoli można było tak powiedzieć, to z biegiem czasu Xbox zaczął podbijać serca graczy na całym świecie. Ciekawe gry, dobry osprzęt, potężna moc (jak na tamte czasy) drzemiąca w urządzeniu – to były kluczowe atuty urządzenia od Microsoftu. Potwierdzeniem sukcesu jaki odniosła konsola pierwszej generacji amerykańskiej firmy było wydanie kolejnego urządzenia – Xboxa 360. To właśnie on znajduje się w ofercie naszego internetowego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą konsol do gry dopasowanych do potrzeb współczesnych graczy.

Konsola jest w zestawie z dwiema grami. Jedna z nich umożliwia grę ze specjalnym urządzeniem – czujnikiem ruchu. Dzięki niemu użytkownicy mogą pozwolić sobie na interakcję z konsolą – i to bez korzystania z pada. W jaki więc sposób się ona odbywa – poprzez gesty wykonywane za pomocą całego ciała. Komendy głosowe  również będą przydatne w korzystaniu z tego urządzenia. W zestawie z konsolą poza grami, otrzymają Państwo również pada, niezbędne okablowanie, instrukcje obsługi i oryginalne opakowanie.

Konsola Xbox 360 spełni oczekiwania zarówno młodszych użytkowników, jak i tych starszych. Bardzo szeroka biblioteka gier na urządzenie od Microsoftu sprawi, że znajdziesz dziesiątki odpowiednich dla siebie tytułów.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl