wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » DOM I OGRÓD » Narzędzia ogrodowe » Kosy i podkaszarki

Kosy i podkaszarki

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje

Nic tak szybko i dorodnie nie rośnie w ogrodzie jak trawa. Czasami możemy mieć wrażenie, że ledwo ją skosimy, a ona już odrasta... Dlatego, żeby koszenie było możliwie najłatwiejsze i komfortowe, warto zaopatrzyć się w odpowiednie oprzyrządowanie. Jednymi z bardziej przydatnych urządzeń w ogrodzie są podkaszarki i kosy spalinowe. To niezastąpione narzędzie, które pomoże CI się rozprawić z trawą i chwastami w trudno dostępnych miejscach.
 

Ogród jest pełen zakamarków – nie docenisz tego, dopóki nie będziesz kosić w nim trawnika. Przestrzeń między krzewami, pod płotem, przy rabatach i wokół drzewek... Co łączy te miejsca? Nie dotrzesz w nie klasyczną kosiarką. Do tego celu potrzebujesz bardziej precyzyjnego urządzenia, które pozwoli Ci się rozprawić z trawą w wyjątkowo trudnych miejscach, a także na skarpach i terenie pełnym nierówności. Pozostaje tylko wybór modelu – tylko czy lepiej wybrać kosę spalinową, czy podkaszarkę elektryczną.
 

Podkaszarka elektryczna bardzo dobrze sprawdzi się w ogródku działkowym lub przydomowym ogrodzie. Takie urządzenia charakteryzują się niedużą wagą i atrakcyjną ceną. Bardzo dobrze sprawdzi się do koszenia trudno dostępnych przestrzeni i drobnych poprawek w skoszonym trawniku. Dostępne są także modele akumulatorowe, wówczas urządzenie jest bezprzewodowe.
 

Jeżeli potrzebujesz solidnego i jednocześnie mobilnego narzędzia do koszenia, wybierz podkaszarkę spalinową. Wysoka moc i solidne ostrze umożliwiają koszenie terenów zaniedbanych, porośniętych przez wyrośnięte chwasty. Bardzo dobrze sprawdzą się w strzyżeniu pasów zieleni przy drogach lub chodnikach. Ze względu na zasilanie spalinowe można ich używać wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości skorzystania z zasilania elektrycznego.
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą podkaszarek i kos spalinowych w sklepie Mirapol Next. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl