wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » AGD » Do zabudowy » Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Kuchenka mikrofalowa stała się urządzeniem nieodłącznie związanym z każdą nowoczesną kuchnią. Zyskała swoją niezwykłą popularność ze względu na łatwość użytkowania oraz kolosalną oszczędność czasu przy wykonywaniu codziennych czynności. Przygotowanie pachnącego i chrupiącego popcornu na wieczorny seans filmowy, podgrzanie kolacji po ciężkim dniu w pracy, ogrzanie mleka dla dziecka w środku nocy, czy szybkie rozmrażanie produktów potrzebnych na obiad, to tylko niektóre zalety posiadania mikrofalówki. Jak wiadomo tempo życia rośnie, a kuchenka mikrofalowa jest urządzeniem, które dotrzymuje nam kroku, zyskując miano jednego z  najważniejszych urządzeń w kuchni. 

Podstawową zaletą korzystania z mikrofalówek jest krótki czas przygotowania posiłków. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić cenny czas i energię. Zaawansowana technologia obecnych mikrofalówek pozwala na gotowanie, duszenie, pieczenie, rozmrażanie, a nawet grillowanie potraw! Nowoczesne urządzenia pozwalają na stworzenie pysznych dań i uzyskanie ciekawych efektów takich jak, na przykład, chrupiąca skórka. Pozwolą też urozmaicić pozornie nudne dania. Kuchenki mikrofalowe wykorzystujemy najczęściej jednak w celu odgrzania gotowych już potraw. Ich zdecydowaną przewagą nad tradycyjnymi kuchenkami jest oczywiście szybkość.

Przeciwnicy kuchenek mikrofalowych twierdzą, że obróbka termiczna podczas przygotowywania potraw skutkuje utratą witamin i innych substancji odżywczych. Naukowcy jednak udowodnili, że straty są na takim samym poziomie jak w przypadku obróbki metodą tradycyjną. Współczesne mikrofalówki są bardzo łatwe w obsłudze i coraz częściej spotyka się modele energooszczędne.

Aby korzystać z urządzenia w pełni, ciesząc się smakiem potraw, pamiętajmy o regularnym czyszczeniu kuchenek mikrofalowych. Mamy nadzieję, że urządzenia ze sklepu Mirapol Next spełnią Państwa oczekiwania kulinarne i pozwolą na trochę więcej szaleństwa w kuchni.
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl