wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ODZIEŻ I OBUWIE2 » Obuwie damskie

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Obuwie damskie

Podkategorie

Tę ofertę kierujemy do kobiet zainteresowanych zakupem nowego obuwia. W naszym asortymencie uwzględniliśmy buty różnego typu – od sandałów, poprzez obuwie sportowe, kończąc na produktach o przeznaczeniu trekkingowym. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas produkty trafią w Wasze gusta i sprawią, że w niedalekiej przyszłości staniecie się właścicielkami wysokiej jakości obuwia od sprawdzonego producenta.

Wychodzimy z założenia, że oferta obuwia musi być różnorodna, nie mogą się na nią składać jedynie propozycje butów jednego typu. Sandały to obuwie sezonowe, które zakładamy jedynie latem, gdy jest ciepło i sucho. Największą zaletą sandałów jest wygoda. Obuwie to jest lekkie i przewiewne, dzięki czemu jest idealną propozycją dla wszystkich wybierających się na nadmorskie wakacje. Zupełnie odmienne przeznaczenie można przypisać butom trekkingowym. Jest to obuwie, użytkowane w górach podczas pieszych wędrówek po szlakach czy też wspinaniu się na szczyty. Cechuje je solidna konstrukcja i zarazem lekkość, umożliwiająca wygodne poruszanie się po nierównym, wymagającym terenie. To nietuzinkowe połączenie, z którego każdego roku korzysta niezliczona liczba turystów udających się w góry. W naszej ofercie znalazło się również miejsce dla butów sportowych. Jest to praktyczny i komfortowy typ obuwia o najszerszym zastosowaniu ze wszystkich znajdujących się rodzajów butów w naszym asortymencie. Z popularnych „adidasów” korzystać można zarówno na co dzień, jak i podczas aktywności fizycznej. Wszystko zależy od ich formy i posiadanych systemów.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą obuwia damskiego. Mamy nadzieję, że znajdziecie w niej buty, które zachęcą Was do zakupu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl