wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Odzież męska3

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Odzież męska


Odpowiedni dobór odzieży do panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych jest niezwykle ważny. Gdy jesteśmy ubrani adekwatnie do pogody, jesteśmy w zdecydowanie mniejszym stopniu narażeni na pojawienie się choroby bądź infekcji. Miejsce oraz sytuacja również powinno mieć niebagatelny wpływ na nasz ubiór. Wybierając się na górską wyprawę powinniśmy pamiętać, że tam na górze, na skalnych, pełnych pięknych krajobrazów ścieżkach warunki potrafią się zmienić diametralnie w przeciągu kilku chwil. Warto więc być odpowiednio wyposażonym i posiadać w swoim ekwipunku ciepłą odzież z której będziemy mogli skorzystać w każdym momencie. Za taką uważamy przede wszystkim polary o odpowiedniej grubości, wykonane z najwyższej jakości materiałów, koszulki termoaktywne, praktyczną, funkcyjną, przystosowaną do górskich eskapad kurtkę czy też ergonomiczną bluzę. I właśnie tego typu produkty postanowiliśmy umieścić w naszej kategorii odzież męska. Mamy nadzieję, że wyselekcjonowane przez nas produkty trafią w Wasze gusta i będąc ubrani w nie od stóp do głów niestraszna Wam będzie żadna pogoda.

W większości przypadków, producentem oferowanej przez nas odzieży jest firma 4F. To polska marka, znana przede wszystkim z tworzenia sportowej kolekcji. Można ją bez cienia wątpliwości nazwać potentatem na rynku odzieży tego typu. Cieszymy się z faktu, że możemy promować rodzime firmy, posiadając w swej ofercie produkty pochodzące właśnie od nich. Ubrania z asortymentu 4F należy zaliczyć do grona odzieży sportowej. Wielu z Was na pewno kojarzy markę 4F ze współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim. Współpraca sięga 2008 roku i Letnich Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Już wtedy firma 4F była sponsorem technicznym polskiej reprezentacji olimpijskiej, zaopatrując ją w odzież ze swojej kolekcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją odzieży męskiej. Niezależnie od tego jaka jest aktualnie pogoda i jaką porę roku wskazuje kalendarz, i tak w naszej ofercie znajdziesz ubrania, które okażą się przydatne i funkcjonalne.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl