wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » DOM I OGRÓD2 » Wyposażenie ogrodu3 » Pawilony i altany

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 8-17 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Pawilony i altany

Pawilony i altany ogrodowe – właśnie takie produkty znajdziecie w tej kategorii. Pogoda bywa zmienna, dlatego warto stworzyć w ogrodzie miejsce, któremu warunki atmosferyczne będą niestraszne.

Lato jest porą roku sprzyjającą spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Wielu z nas nie wyobraża sobie wakacji bez grillowania z przyjaciółmi. Nie zawsze jednak mamy warunki, aby gościć u siebie tyle osób, ile chcemy. W takich sytuacjach pojawia się problem ze znalezieniem komfortowego miejsca dla wszystkich gości. Są jednak rozwiązania, gwarantujące wygodne przebywanie wszystkim obecnym na spotkaniu osobom. I co ważne, bardzo dobrze prezentują się pod względem wizualnym, idealnie wpasowując się do krajobrazu w ogrodzie. Mamy tu oczywiście na myśli pawilony i altany ogrodowe. W naszej ofercie znalazło się miejsce dla wielu tego typu produktów. Ich konstrukcja sprawia, że są niezwykle funkcjonalne. Z oferowanych pawilonów i altan ogrodowych możemy korzystać w każdych warunkach. Szczelny, wytrzymały dach, skutecznie nas ochroni przed deszczem, w sytuacji, gdy pogoda się nagle zepsuje, a w przypadku rażącego w oczy słońca, ustrzeże przed kontaktem z nim.

Jeżeli chcesz zagospodarować przestrzeń w swoim ogrodzie, tak aby odbywające się w nim spotkania ze znajomymi, przebiegały w warunkach jak najlepszych dla wszystkich, to w naszej ofercie znajdziesz produkty, które Ci w tym pomogą. Nie czekaj dłużej, tylko już dziś odmień oblicze swojego ogrodu. Spraw, że miejsce to, stanie się funkcjonalne i gościnne dla wszystkich osób w nim przebywających.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl