wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » SPORT2 » Pulsometry i zegarki

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 8-17 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Pulsometry i zegarki

W ostatnich latach zauważalny jest wzrost liczby biegaczy, którzy każdego dnia pokonują kolejne kilometry, aby poprawić swoja tężyznę fizyczną. Bieganie stało się modą, popularną zwłaszcza w większych miastach, pełnych biurowców i mieszczących się w nich korporacji. Niektórzy biegają sami, są jednak i tacy, którzy w poszukiwaniu motywacji mkną po parkach oraz ulicach w parach. Rywalizacja zawsze wywołuje emocje oraz pobudza takie cechy jak ambicja, zawziętość i determinacja. Czy osoby biegające same, bez towarzystwa, są skazane na jej brak? Nie. Nieustanny rozwój technologiczny sprawia, że na rynku pojawiają się rozwiązanie dedykowane biegaczom i pasji, której poświęcają oni swój czas. Jednymi z nich są naręczne pulsometry oraz funkcjonalne zegarki z szerokim zakresem funkcji. Właśnie takie produkty postanowiliśmy umieścić w tej kategorii. Gwarantujemy, że są to urządzenia najwyższej jakości, które sprawdzą się w każdej sytuacji, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Dużym atutem oferowanych przez nas pulsometrów jest praktyczność. Przypominają swoim wyglądem zwykły zegarek. Dobrze trzymają się nadgarstka, nie przeszkadzają w żaden sposób podczas biegu. Jaka jest największa zaleta funkcjonalnego zegarka Multi-Sport z GPS-em? Korzystając z niego w czasie aktywności możesz wczytać zapisany wcześniej w pamięci przebieg biegu tą samą trasę, dzięki czemu masz możliwość rywalizacji z samym sobą na przestrzeni czasu. Jest to przydatna i motywująca do działania funkcja.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pulsometrów i zegarków. Kup jedno z oferowanych przez nas użytecznych urządzeń i przystąp do rywalizacji z samym z sobą. Korzystając z zegarka umieszczonego w asortymencie będziesz miał stały podgląd na dane treningowe oraz swoje statystyki. Pulsometr pomoże Ci uzyskać informacje na temat pracy swojego serca. Za pomocą prawidłowej obserwacji będziesz mógł wyciągnąć właściwe wnioski. W ten sposób zobaczysz sam jak reaguje Twój organizm na wysiłek o różnej intensywności.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl