wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » SPORT2 » Siłownia

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Siłownia

Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki
Rozmiar
Kolor dominujący
Materiał dominujący
Typ łożyska
Średnica kółek

O swoja sylwetkę powinno się dbać, niezależnie od pory roku. Nie zawsze mamy jednak czas, aby móc chodzić na siłownię czy tez klubów fitness. Ćwiczyć należy przede wszystkim systematycznie. Tylko taki sposób gwarantuje efekty – szybsze lub wolniejsze, jest to uzależnione od bardzo wielu czynników. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie regularnie trenować na siłowni poza domem, musimy szukać innego, alternatywnego sposobu na przeprowadzanie ćwiczeń. Jest nim przeniesienie klubu fitness do własnego domu. Wystarczy, że zakupimy odpowiedni sprzęt – urządzenia, ciężary oraz inne produkty, umożliwiające trenowanie. Posiadając domową siłownie będziemy mogli zadbać o swój wygląd i zdrowie w dowolnej chwili. I to wszystko bez opuszczania domowego zacisza! To niezwykle wygodne rozwiązanie. W dodatku, w ten sposób zaoszczędzamy czas oraz nie opuszczamy miejsca zamieszkania, dzięki czemu szybko oraz sprawnie możemy po skończonych ćwiczeniach zająć się codziennymi obowiązkami. Proponujemy Wam cały szereg przydatnych, użytecznych urządzeń dzięki którym będziesz mógł każdego dnia starać się o poprawienie swojej sylwetki. Ofertę podzieliśmy na pięć podkategorii: atlasy, drążki, hantle, stojaki i ławki. Wszystkie urządzenia to produkty najwyższej klasy, wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. To bardzo ważne w przypadku maszyn służących w dużej mierze do wykorzystywania obciążenia. Muszą być odpowiednie wytrzymałe, aby mogły poradzić sobie z eksploatacją. 

Najbardziej rozbudowanymi urządzeniami w ofercie są atlasy do ćwiczeń. Ta sporych rozmiarów maszyna łączy w sobie funkcje kilku innych przyrządów. Składać się na nią mogą takie elementy jak ławka skośna, modlitewnik, motylek, wyciąg górny i dolny czy też suwnica do wypychania ciężaru obunóż. Tak duży zakres możliwości umożliwia ćwiczenie różnych partii mięśni, co sprawia że urządzenie te uchodzi za niezwykle uniwersalne i praktyczne. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń i artykułów, z pomocą których stworzysz funkcjonalną, domową siłownie. I co ważne – uczynisz to według własnego uznania.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl