wyszukiwanie zaawansowane
1 » Zgoda na newsletter oraz działania marketingowe2

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

 • Mirapol Next Sp. z o.o.
  Gdów 104
  32-420 Gdów
  REGON: 123196568
 • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
 • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
 • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Zgoda na newsletter oraz działania marketingowe

Treść zgody jest następująca:

Potwierdzam, że zapoznałem (zapoznałam) się z Polityką Prywatności dostępną tutaj [LINK], oraz że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana), iż moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu, oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy).

Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem.

Wyrażam zgodę Mirapol Next sp. z o.o. z siedzibą w Gdowie (dalej: „Mirapol Next”) na opisane poniżej operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Mirapol Next:

 1. wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, informacji o promocjach i zniżkach, reklam) dobieranych dla mnie w oparciu o to, jak reaguję na wysyłane mi przez Mirapol Next informacje marketingowe (czy je otwieram),
 2. udostępnienie mojego adresu email serwisom opinii Opineo.pl które następnie skierują do mnie zapytanie o jego opinię o sklepie internetowym Mirapol Next,

 

*Zgoda jest dobrowolna i nie jest konieczna do prowadzenia konta w sklepie internetowym ani dokonywania w zakupów w sklepie internetowym. Dzięki niej dowiesz się jednak łatwiej o promocjach organizowanych przez nasz sklep.

** Zgoda jest dobrowolna i nie jest konieczna do prowadzenia konta w sklepie internetowym ani dokonywania w zakupów w sklepie internetowym. Dzięki niej będziesz jednak mógł ocenić nasz sklep w internetowych serwisach opinii. Twoja opinia jest dla nas ważna.

 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl