wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » RTV2 » Do samochodu

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Do samochodu

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki
Przekątna ekranu
Przekątna wyświetlacza
Nawigacja głosowa
Pamięć wbudowana
Rozdzielczość wideorejestratora
Wyświetlacz wideorejestratora
Kąt widzenia kamery wideorejestratora
Maksymalna pamięć wideorejestratora

Samochód przez niektórych został sprowadzony wyłącznie do pragmatycznej funkcji transportu z punktu A do punktu B. Dla innych samochód jest czymś znacznie więcej nie tylko środkiem transportu. Mogą godzinami pielęgnować karoserię i wnętrze. Zaglądać pod maskę, pucować każdą część z osobna. Samochody mają swoje imiona, przypisywane są im cechy charakteru. Miłośnicy swoich czterech kółek nie widzą poza nimi świata. I ani rocznik, ani przebieg nie ma tu większego znaczenia – miłość nie wybiera. Istnieje jeszcze grupa osób, które samochód traktują jako drugi dom. Spędzają za kierownicą wiele godzin dziennie, przemierzają setki kilometrów.

Z myślą o wszystkich rodzajach użytkowników samochodów przygotowaliśmy szeroką ofertę gadżetów i funkcjonalnych akcesoriów do czterech kółek. Posiadamy wysokiej jakości zestawy Car Audio, dzięki którym dźwięki muzyki wypełnią wnętrze Twojego samochodu. Wiadomo, że podróż urozmaicona brzmieniem ulubionych piosenek mija szybciej i przyjemniej. Radia samochodowe umożliwiają zakodowanie kilku stacji radiowych, odtwarzanie płyt CD oraz odtwarzanie plików w formacie mp3.

Co jest najważniejsze w długiej podróży? Oczywiście to, by dojechać do celu bezpiecznie. Bez niepotrzebnego błądzenia, wertowania mapy, stresu – czy na pewno jedziemy dobrze? A może trzeba było skręcić na poprzednim skrzyżowaniu w lewo? Nawigacja GPS z aktualnymi mapami doprowadzi Cię na miejsce optymalną drogą. Dodatkowo możesz liczyć na informacje związane z ograniczeniami, które obowiązują na danej trasie i występowaniem fotoradarów.

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? W razie zdarzenia drogowego zawsze chcesz mieć niezbite dowody? A może po prostu lubisz upamiętniać trasę, którą pokonujesz? Wideorejestratory o sporej pojemności pamięci utrwalą każdą chwilę, każdy pokonywany kilometr. Już nic nie umknie Twojej uwadze i pamięci.
Jesteś posiadaczem czterech kółek? Koniecznie sprawdź asortyment w tej kategorii!
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl