wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ELEKTRONIKA2 » Komputery i tablety3 » Obraz i grafika

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 8-17 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Obraz i grafika

Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

W tej kategorii proponujemy Wam produkty z kategorii obraz i grafika. W skład naszej oferty wchodzą monitory. Są to urządzenia bez których trudno wyobrazić sobie korzystanie z komputera stacjonarnego. Co prawda, istnieje możliwość połączenia komputera z telewizorem, ale jest to rzadko stosowane rozwiązanie. Monitor od samego początku, wraz z klawiatura oraz myszą, był podstawowym i stałym elementem współpracującym z pecetem. Dobór odpowiedniego monitora jest bardzo ważny. To przecież na jego ekranie wyświetlają się wszystkie treści wytwarzane za pomocą komputera. Warto więc zadbać o to by ukazująca się na nim grafika była jak najlepsza i zapewniała wrażenia wizualne na wysokim poziomie.

Przygotowaliśmy kilka propozycji monitorów. Nie są to jednak standardowe, przeciętne urządzenia. Zadbaliśmy o to, by zaoferować Wam monitory, których jakość wyświetlanych grafik i specyfikacja techniczna zaspokoją najbardziej wymagających użytkowników. Mamy nadzieję, że oferta trafi w gusta wszystkich i urządzenia z naszego asortymentu niedługo znajdą się w Waszych domach.

Proponujemy Wam między innymi designerski, nowatorski monitor LCD od firmy HP. Na czym polega jego innowacyjność? W urządzeniu tym, postanowiono zastosować lekki metal charakteryzujący się dużą wytrzymałością. W efekcie, zaowocowało to powstaniem najcieńszego monitora LCD. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowinek technologicznych lubiących korzystać z wyróżniających się urządzeń. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tym monitorze jest brak ramki wokół ekranu, co skutkuje bardzo szerokimi kątami widoczności.

Inny monitor z naszego asortymentu – od LG, może pochwalić się największą z możliwych częstotliwością odświeżania ekranu wynoszącą 144 Hz. Dedykowany jest zwłaszcza do graczy. Dlaczego? Posiada wbudowany gamepad oraz specjalny tryb ułatwiający wirtualną rozrywkę.

Jeśli o urządzeniach do grania mowa, to nie można pominąć monitora od Acer. Niespotykanie szybka częstotliwość odświeżania, zminimalizowanie prawdopodobieństwo zacinania się, wyzbycie się rozrywania obrazu – te czynniki powodują, że monitor o wymownej nazwie Predator jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich graczy.

Zainteresowała Cię nasza propozycja? Mamy nadzieję, że tak! Nie zwlekaj już dłużej i zakup odpowiadający Ci monitor.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl