wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ELEKTRONIKA2 » Telefony i akcesoria3 » Smartwatch
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Smartwatch


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą smartwatchy. Przygotowaliśmy dla Was kilka produktów. Poza specyfikacją techniczną, różnią się między sobą także kolorem i designem. Postanowiliśmy umieścić także propozycje dla najmłodszych. Jesteśmy przekonani, że przypadną one do gustów dzieci. Skąd ta pewność? Poza ciekawymi funkcjami, ich praktycznym zastosowaniem, dużym plusem opisywanych urządzeń są kolory, w których są dostępne. Rzucający się w oczy różowy czy pstrokaty zielony? Sam zdecyduj. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas produkty spełnią wymagania najsurowszych recenzentów, czyli dzieci.

Smartwatch to połączenie zegarka na rękę i urządzenia spełniającego szereg przydatnych funkcji. Nazywany jest mini smartfonem w przystępnej formie. W smartwatchach instalowane są systemy operacyjne znane z telefonów – to kolejny element łączący te dwa urządzenia. Od pewnego czasu panuje moda na noszenie opisywanych funkcjonalnych zegarków. Smartwatch idealnie komponuje się z ubiorem i niesie za sobą możliwości, z których zazwyczaj korzysta się za pomocą smartfona. Posiadając taki nowoczesny zegarek nie musisz sięgać do kieszeni za każdym razem, gdy chcesz skorzystać z funkcji, która posiadają również smartwatche. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w naprawdę wielu sytuacjach. Najważniejszą funkcją smartwatchy jest odczytywanie komunikatów przychodzących z telefonu komórkowego. Innym ciekawym rozwiązaniem jest np. umieszczenie czujnika mierzącego liczbę wykonanych kroków, dzięki czemu uzyskamy informacje o dystansie, który przemierzyliśmy.

Smartwatche stały się niezwykle popularnymi urządzeniami w ostatnim czasie. Nowocześnie prezentujące się zegarki możemy bardzo często dostrzec na nadgarstkach przechodniów. Co prawda, nie zawsze rzucają się nam one w oczy. Najczęściej zdajemy sobie sprawę, że to nie zwykły zegarek, tylko smartwatch w momencie, gdy osoba zaczyna korzystać z jego funkcji. Jeżeli chcesz zostać nabywcą ergonomicznego czasomierza to lepiej trafić nie mogłeś. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu smartwatche są najwyższej jakości i gwarantują szeroki zasób funkcji w korzystnej cenie.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl