wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » RTV2 » Audio3 » Głośniki przenośne
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Głośniki przenośne


Wyobraź sobie, że wybierasz się na cały dzień nad jezioro, lub rzekę. Znajomi, doskonała atmosfera, nikt nigdzie się nie spieszy i nic nie musisz robić. Do jedzenia same przysmaki i pyszne orzeźwiające napoje. Ale zaraz, zaraz... Czegoś tu brakuje – muzyki! Czym jest prawdziwa zabawa bez radosnych dźwięków ulubionych piosenek? Tylko jak zabrać ze sobą sprzęt grający, gdy wokół brak prądu? Skorzystaj z głośników przenośnych. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie potrzebują stałego zasilania, a działanie zapewnią pojemny akumulator. Wystarcza on nawet na kilka godzin grania. Takie akumulatory są łatwe w ładowaniu – ładowarkę możesz podłączyć nawet do zapalniczki w samochodzie. Jakie są jeszcze plusy głośnika przenośnego? Jego rozmiary są niewielkie, dzięki czemu wrzucisz go do plecaka, albo torby i nie odczujesz ciężaru. Niech jednak jego kompaktowość Was nie zmyli. Dzisiejsza technologia sprawia, że dla uzyskania doskonałego dźwięku nie trzeba ze sobą wozić kolumny estradowej. Te nieduże i bardzo lekkie głośniki mogą się poszczycić świetnymi parametrami technicznymi. Do tego wiele z modeli nie wymaga połączenia przewodowego. Łączność z laptopem smartfonem lub tabletem odbywa się przez bluetooth.

Zalety głośników przenośnych bluetooth docenią nie tylko zwolennicy wypoczynku na łonie natury. Przypadną one do gustu posiadaczom laptopów. Dźwięk wydobywający się z głośników bezprzewodowych znacznie przewyższa jakością ten, który zapewniają nam głośniki wbudowane w laptop. Oglądanie filmów i słuchanie muzyki przybierze zupełnie inny wymiar. Bez trzasków i szumów i wrażenia, że dźwięk dobiega z wnętrza kartonu... Głośnik bluetooth rozwiąże problemy niedoskonałego dźwięku!

Obawiasz się, że skorzystasz z głośników kilka razy w roku, a potem utoną w szufladzie, dzieląc los innych sprzętów? Nic z tego, możemy zapewnić Ci, że używanie głośnika bezprzewodowego wejdzie Ci w krew. Wiele modeli posiada także opcję radia, które umili czas spędzany w kuchni, albo prace w garażu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl