wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » AGD2 » Higiena i pielęgnacja3 » Maszynki do strzyżenia
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Maszynki do strzyżenia

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki

Krótkie męskie fryzury to klasyk, który nigdy nie wyszedł z mody. Ogólnie przyjmując - mężczyźni potrzebują zdecydowanie mniej czasu na przygotowanie idealnej fryzury niż kobiety. Niektórym Panom wystarczy jeden zabieg na kilka tygodni, który rozwiązuje czasochłonną czynność jaką jest układanie włosów. Szczególnie polecanym rozwiązaniem dla mężczyzn z krótkimi włosami, jest maszynka do strzyżenia, dzięki której uzyskamy efekt jak po wizycie w salonie fryzjerskim. 

Panują niesłuszne opinie, że samodzielne strzyżenie włosów wymaga specyficznych zdolności fryzjerskich. Takie podejście może zniechęcić osoby planujące zakup maszynki. Pamiętajmy jednak, że strzyżenie jest czynnością jak każda inna, do której musimy się przyzwyczaić, nie należy się tego obawiać. Aby ułatwić nam to zadanie, producenci dołączają do swoich urządzeń szczegółowe instrukcje obsługi. Maszynka do strzyżenia jest inwestycją, ponieważ pozwala na samodzielne skracanie włosów do pożądanej długości nie tylko na głowie, ale również brody czy wąsów. 

Dostępne na rynku modele maszynek umożliwiają ścinanie włosów na długość od 0,1 mm do nawet 46 mm. Poza zakresem strzyżenia należy również zwrócić uwagę na to, czy urządzenie jest bezprzewodowe i jak długo potrafi pracować na akumulatorze. Dodatkowym atutem niektórych maszynek jest system, który posiada samoostrzące ostrza Advanced Steel, pozwalające cieszyć się niezawodnością maszynki na dłużej. Można też zwrócić uwagę na urządzenia, które posiadają Quick Wash System, który umożliwia zdejmowane ostrzy i łatwe ich czyszczenie pod wodą.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie także akcesoria do maszynek, takie jak nakładki Moser, pasujące do różnych modeli maszynek do strzyżenia Moser. Pozwalają one ściąć włosy na długość 9, 12 i 18 mm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl