wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » AGD2 » Do kuchni3 » Dzbanki filtrujące
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Dzbanki filtrujące

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność
Czas wysyłki

Picie odpowiedniej ilości wody jest podstawowym założeniem zdrowego żywienia. Przeciętnie powinniśmy spożywać około 2 litrów płynów dziennie, wliczając w to zupy. Jeśli ćwiczymy lub są upały ta ilość oczywiście powinna być większa. Dla uniknięcia odwodnienia najlepiej pić ją w małych ilościach, ale często. Sięgając po kilka łyków wody co kilkanaście minut optymalnie nawadniamy cały organizm.

Jeśli nie chcesz kupować wody mineralnej czy źródlanej, kup dzbanek filtrujący i ciesz się dobrej jakości wodą, bez metali ciężkich i innych szkodliwych substancji.

Dzbanek Dafi Taho posiada wkład filtrujący o sześciu poziomach filtracji. Na pierwszym etapie zatrzymywane są największe zanieczyszczenia – piasek czy rdza . Następnie zatrzymywane są osad, tłuszcz i piana, a to za sprawą włókninapolipropylenowej górnej warstwie. Węgiel aktywny impregnowany srebrem absorbuje chlor i związki chloru oraz pestycydy i substancje organiczne. Dzięki srebru rozwój bakterii w wodzie jest znacznie ograniczony. Żywica jonowymienna usuwa metale ciężkie (ołów, kadm, miedź i chrom) oraz redukuje twardość węglanową, przez którą powstaje oleisty nalot na brzegach filiżanki. Dolna włóknina polipropelynowa zatrzymuje najmniejsze cząsteczki, które mogły przedostać się przez poprzednie stopnie filtracji, a na sam koniec następuje końcowa filtracja wody.

Dzbanek ten można myć w zmywarce, a swobodnie zmieści się na drzwiach lodówki, dzięki czemu zawsze możesz napić się schłodzonej wody.

Dwu i półlitrowy dzbanek Aquaplus również posiada najwyższej jakości filtry z aktywowanym węglem i żywicą jonowymienną. Środkiem bakteriostatycznym również są włókna pokryte srebrem. W zależności od twardości wody jeden filtr wystarcza na oczyszczenie około 200 litrów wody.

W naszym sklepie internetowym dostępne są również wymienne filtry, pasujące do oferowanych przez nas dzbanków. Dzięki czemu eksploatacja będzie wygodna – wystarczy, że wkłady zamówisz kurierem, a zostaną dostarczone bez konieczności wychodzenia z domu.

Czysta woda to nie tylko zdrowie Twoje i Twoich bliskich, to również doskonały smak przyrządzanej przez Ciebie herbaty, kawy czy zupy. Pij czystą, odfiltrowaną wodę kranową i ciesz się lekkością smaku.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl