wyszukiwanie zaawansowane
» » » Odkurzacze tradycyjne

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Odkurzacze tradycyjne

Wybierając idealny odkurzacz bierzemy pod uwagę wielkość powierzchni, którą będziemy odkurzać, rozmiar odkurzacza i łatwość jego przechowywania, a także energooszczędność, potrzebne filtry oraz możliwość zmycia podłogi po jej odkurzeniu.

Jeśli będziesz sprzątać niewielkie powierzchnie i zależy Ci na dobrym, kompaktowym odkurzaczu, Twój wybór powinien skierować się ku odkurzaczowi ZELMER ELF 3 ZVC165EK. To lekkie i poręczne urządzenie, które z łatwością przeniesiemy i bez trudu przechowamy nawet w bardzo małym mieszkaniu. Odkurzacz Zelmer jest przede wszystkim energooszczędny, o czym świadczy klasa urządzenia - A. Dzięki teleskopowej rurze sprzątanie będzie wygodne. Za pomocą elektronicznej regulacji mocy możemy również dostosować siłę ssania do powierzchni.

Odkurzacz Bosh BSGL5PRO5 (tytanowy) do idealna propozycja dla ludzi ceniących cichą pracę urządzenia. Długi, 15-metrowy kabel ułatwi przemieszczanie się w trakcie sprzątania, a wysoka jakość materiałów i wykonania to gwarancja trwałości i komfortu użytkowania. Najważniejszą jednak zaletą dla alergików jest zmywalny filtr HEPA, umożliwiający reemisję kurzu w klasie A.

Karcher WD5P to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących odkurzacza z rozbudowanymi funkcjami. Ten model wyposażony jest w aktywne gniazdo, możemy więc podpiąć do odkurzacza różne elektronarzędzia, a dzięki nowoczesnemu silnikowi zużycie energii w stosunku do siły ssącej jest naprawdę na bardzo niskim poziomie. Odkurzacz wyposażony jest w płaski filtr falisty, który zajmuje mało miejsca, a jego wyjmowanie jest proste i szybkie. Ponadto możemy przedmuchać filtr strumieniem zwrotnego powietrza – przywrócimy tym samym pełną moc ssania. Możliwość czyszczenia na sucho i na mokro oraz funkcja wydmuchu, którą stosujemy, gdy nie chcemy zapełniać zbiornika czynią z Karchera niezwykle praktyczny i uniwersalny odkurzacz, który warto mieć w swoim gospodarstwie domowym.

W większości modeli należy pamiętać o myciu lub wymianie filtrów. Nie dotyczy to odkurzacza Dyson Cinetic Big Ball Musclehead. Technologia Dyson Cinetic™ wydajnie odseparowuje cząsteczki kurzu. Jest to odkurzacz bezworkowy, zatem jego eksploatacja nic nie kosztuje. Kurz usuwamy poprzez naciśnięcie przycisku – jest to szybkie, proste, a przede wszystkim higieniczne rozwiązanie. Ssawka Musclehead samodzielnie dostosowuje się do sprzątanych powierzchni. Dodatkowo nasz Dyson Cinetic Big Ball Musclehead po przewróceniu sam się podniesie, a dzięki technologii Ball™ te cylindryczne odkurzacze z łatwością manewrują między przeszkodami. Dla każdego posiadacza tego modelu odkurzanie będzie niezwykle efektywne, szybkie i przyjemne.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki
Regulacja mocy
Klasa energetyczna

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl