wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » AGD2 » Do kuchni3 » Wyciskarki i części

Wyciskarki i części

Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Silnik Indukcyjny
Funkcja Reverse

Codzienne picie świeżo wyciskanych soków, pełnych wartości odżywczych i witamin, nie musi być jedynie marzeniem. Prawdziwym hitem kilku ostatnich lat stały się wyciskarki wolnoobrotowe. W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, sok z z wyciskarki powstaje poprzez miażdżenie owoców i warzyw, a nie jedynie ścieranie produktów w celu oddzielenia soku od miąższu.  Wolnoobrotowy mechanizm wyciskarek sprawia, że praca urządzenia jest bardziej efektywna, ponieważ produkuje więcej klarownego soku, jednocześnie pozostawiając mniejszą ilość suchego osadu.

Sklep Mirapol Next w swojej ofercie prezentuje liczne modele wyciskarek wolnoobrotowych, które z pewnością sprawdzą się w Twoim domu. Wszystkie produkty łączy jakość wykonania i bezpieczeństwo. Zostały one stworzone z materiałów najwyższej jakości, pozbawionych szkodliwych substancji, które mogłyby z czasem przenikać do soku. Dodatkowo wolne obroty wyciskarek wpływają na wyjątkową dyskrecję pracy urządzenia. Wyciskarki różnią się między sobą między innymi wielkością otworu, przez który wrzuca się owoce i warzywa. Większy otwór umożliwia wyciskanie soków z całych owoców, bez konieczności rozdrabniania ich wcześniej na mniejsze kawałki. 

Każdy prezentowany przez nas produkt posiada szczegółowy opis, aby praca z urządzeniem była naprawdę łatwa. Ponadto, w razie pytań i wątpliwości, zawsze możesz spytać o radę naszego konsultanta za pośrednictwem czata. Opcja ta dostępna jest w prawym, dolnym rogu naszej strony internetowej.

Soki z kartonów proponowane w sklepach obfitują nierzadko w sztuczne barwniki, wzmacniacze smaku i cukier, a do ich produkcji wykorzystywane są nieprzebrane partie owoców. Często nie jesteśmy świadomi, co tak naprawdę znajduje się w soku. Zakup wyciskarki w sklepie Mirapol Next to wybór jakości tego, co pijesz Ty i Twoi Najbliżsi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl