wyszukiwanie zaawansowane
» » » Odkurzacze pionowe

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Odkurzacze pionowe

Sprzątając tradycyjnym odkurzaczem, ciągniemy za sobą nie tylko samo urządzenie, ale i kabel zasilający. Jeśli chcemy podwyższyć komfort i jakość odkurzania, wybierzmy odkurzacz pionowy. Szybko docenimy wygodę i skrócony czas, jaki poświęcimy na odkurzanie.

Odkurzacz Philips FC6401/01 to niezwykle praktyczne urządzenie – bezprzewodowe i bezworkowe, dzięki czemu nie musimy dokupować dodatkowych worków. Litowo-jonowy akumulator pozwala na odkurzanie przez 40 minut, a zmywalny filtr znacznie wydłuża czas użytkowania. Nasadka TriActive to ratunek na duże zabrudzenia oraz wybawienie dla posiadaczy zwierząt domowych o długiej sierści. Dodatkowo odkurzacz Philips posiada system czyszczenia na mokro – odpowiednio dozowana ilość wody pozwala na dokładne, ale i bezpieczne czyszczenie naszych podłóg.

Odkurzacz pionowy Dyson DC 62 PRO wyposażony w najnowsze technologie to komfort na najwyższym poziomie. Zasilany cyfrowym silnikiem V6 o dużej gęstości mocy zapewnia do 20 minut nieustającego ssania bez spadku mocy. Odpowiednio wyważony, ze środkiem ciężkości w pobliżu rączki i nadzwyczaj lekki – to cechy idealnego odkurzacza nie tylko do podłóg, ale również do ścian, sufitów i każdej innej powierzchni. Dla dokładniejszego odkurzenia podłóg montujemy elektroszczotkę z włóknami węglowymi – precyzyjnie zbierze ona drobny kurz z powierzchni twardych. Gdy potrzebujemy, urządzenie zmieniamy w odkurzacz ręczny i wtedy żaden, nawet najmniejszy zakamarek nie stanowi dla nas problemu. Dodatkowo możemy taki ręczny odkurzacz zabrać ze sobą z domu i wysprzątać nim samochód, bez pośpiechu w garażu czy pod blokiem.

Pionowe odkurzacze bezprzewodowe cechują się również nowoczesnym designem – śmiało trzymajmy je pod ręką i korzystajmy, kiedy tylko zajdzie potrzeba, a szybko zapomnimy o tradycyjnej zmiotce z szufelką.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl