wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » RTV2 » TV i video3 » Uchwyty i stoliki

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-18 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 7.00 - 18.00, w soboty 8.00 - 13.00

Uchwyty i stoliki

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Pięknie urządzone mieszkanie to wynik wielogodzinnego szukania inspiracji, a później materiałów – farb, tapet, paneli, płytek, mebli i dekoracji do naszego wnętrza. Chcemy, by wszystko do siebie pasowało, było praktyczne i estetyczne zarazem.

Nasze urządzenia AGD i RTV również staramy się wkomponować w wystrój całego mieszkania. Zabudowujemy je lub ustawiamy tak, by stanowiły kolejny jego element. By cieszyły nie tylko funkcjonalnością, ale i klasą, jakiej dodają naszemu wnętrzu.

Umiejętne wyeksponowanie urządzenia RTV to nie lada wyzwanie dla wielu z nas. Najpierw trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, a następnie ustawić lub zawiesić to urządzenie, pamiętając i o wygodzie, i o bezpieczeństwie.

Jednym z urządzeń, którego ustawienie jest tak istotne to telewizor. Ważne jest odpowiednie usytuowanie go względem okna i mebli oraz to, aby nie przewrócił się czy nie spadł. Nie zapominajmy też o bezpieczeństwie innych domowników – dzieci i zwierząt domowych.

Przemyślmy wszystkie możliwości i wybierzmy coś dla siebie. Telewizor możemy powiesić na ścianie. W tym celu użyjmy ściennego uchwytu do ekranów i monitorów. Wysoka jakość materiału, z jakiego jest wykonany, łatwość montażu, opcja blokady TV w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujemy zawiesić telewizor na ścianie i nie chcemy dodatkowego mebla.

Kolejną opcją jest postawienie telewizora na stoliku. Dzięki temu dysponujemy dodatkowym meblem, który możemy wykorzystać na inne elektroniczne sprzęty. Jeśli jednak mamy małe mieszkanie lub z innych względów chcemy zminimalizować ilość szafek, ale potrzebujemy miejsca na konsolę do gier lub odtwarzacz Blu-Ray, wybierzmy podstawę pod telewizor, smukły mebel oraz maskownicę do kabli w jednym. Podstawa pod telewizor Ghost Design 2000 Rotation to rozwiązanie zapewni nam mocowanie telewizora za pomocą doskonałej jakości uchwytu z certyfikatem jakości SUV TUD, który gwarantuje udźwig trzykrotnie wyższy od deklarowanego przez producenta. Na zgrabnych półeczkach położymy dodatkowe wyposażenie, a kable będą estetycznie zabezpieczone.

Po zapoznaniu się z naszą ofertą, każdy znajdzie uchwyt lub stolik odpowiadający jego potrzebom.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl