wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » DOM I OGRÓD2 » Narzędzia ogrodowe3 » Piły

Piły

                                                                                           
Producent
Tylko promocje

Piła tarczowa to niezbędne urządzenie do prowadzenia prac remontowych, wykończeniowych, stolarskich oraz wielu prac, które wykonujemy, gdy sprawujemy pieczę nad domem. Ponieważ te zajęcia wykonujemy w różnych warunkach, a obróbce poddajemy różny rodzaj drewna, potrzebujemy różnych rodzajów pił, które ułatwią nam wykonywaną pracę, przyspieszą ją, a także (a może przede wszystkim) sprawią, że wykonamy ją z większą dokładnością.
 

Jeśli poszukujesz piły do ścinania gałęzi, najlepiej sprawdzi się piła łańcuchowa z teleskopem, dzięki któremu dosięgniemy gałęzie znajdujące się aż trzy metry poza zasięgiem naszej ręki! Bez wchodzenia na drabinę, schodzenia z niej i przestawiania, pozbędziemy się niebezpiecznie zwisających gałęzi, które dodatkowo szpecą nasz ogród. Pił posiada system, który sam smaruje tarczkę, nie musimy więc pamiętać o stałej konserwacji urządzenia. Dzięki wykorzystaniu włókna węglowego, tarcza ta jest niezwykle lekka – waży nieco ponad 3 kilogramy. Mała waga oraz antypoślizgowa rączka sprawiają, że obsługa jest niezwykle wygodna, więc naszą pracę możemy wykonać precyzyjnie. Moc silnika to gwarancja oszczędności czasu oraz większej satysfakcji z osiągniętych rezultatów.
 

Do typowych prac stolarskich wykorzystaj pilarkę tarczową, za pomocą której dokładnie przetniesz drewno i płyty drewniane, a także płyty wiórowe i sklejki. Dzięki niej samodzielnie wykonasz meble czy zrobisz wykończeniówkę całego domu. To urządzenie dedykowane jest zarówno osobom, które lubią majsterkować, jak i tym, którzy stolarką zajmują się zawodowo.
 

Elektryczne piły tarczowe to niezbędny element wyposażenia każdej złotej rączki. Złamane gałęzie, drewno na opał, dodatkowa półka w garażu już nie będą dla Ciebie problemem. Producent Hecht do produkcji pił wykorzystuje najlepsze podzespoły, dzięki czemu sprzęt jest wydajny, trwały i łatwy w eksploatacji.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl