wyszukiwanie zaawansowane
» » » Wideorejestratory

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Wideorejestratory

Na polskich drogach nie brakuje kolizji i wypadków. Każdego dnia dochodzi do takich sytuacji. Niekiedy jasne jest kto zawinił, a kto jest ofiarą. Zdarzają się jednak wypadki, kiedy nikt nie chce się przyznać do winy, nawet jeśli wydaje się być ona bezsporna. Sam opis zdarzenia z naszej strony może nie wystarczyć. Trudno rozsądzić kto ma racje w takiej sytuacji. Tym bardziej, gdy cała sytuacja miała miejsce poza miastem i nie było żadnych świadków. Co zrobić, aby uniknąć takiej sytuacji? Najlepiej zainwestować w wideorejestrator. Pomoże on nam przy wyjaśnianiu nieprzyjemnych sytuacji tego typu. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do winy, wystarczy włączyć odpowiedni moment nagrania. Takie rozwiązanie oszczędzi nam zbędnych, negatywnych emocji oraz ewentualnych strat finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z ich pomocą poczujesz się na drodze pewniej. I będziesz miał świadomość, że żadne niezasłużone konsekwencje nie będą Ci grozić. Brzmi jak oczywistość, ale niestety nie zawsze tak jest.

Proponowane przez nas wideorejestratory nagrywają w najwyższej jakości. Dzięki temu będą mieli Państwo pewność, że wszystko się nagrało i zostało oddane w najdrobniejszych szczegółach. Innym, ważnym aspektem opisywanych urządzeń jest tzw. nagrywanie w pętli. Oznacza to, że nagrywanie nigdy się nie zatrzyma z powodu braku pamięci. W takiej sytuacji, automatycznie usuwane są najstarsze materiały, a w ich miejsce pojawiają się nowe nagrania.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko wideorejestratory. Posiadamy również specjalne lusterka wsteczne. Co to takiego? To urządzenia multimedialne z nawigacją GPS. Ich zasadniczą funkcją jest rejestrowanie zdarzeń na drodze. W zestawie otrzymujemy również produkt, który pełni funkcje kamery cofania. Cały podgląd wyświetlany jest na ekranie lusterka. Ponadto, urządzenie pełni funkcję odtwarzacza, przeglądarki internetowej i transmitera FM.  Lusterko jest kompatybilne z większością aplikacji nawigacyjnych dostępnych w sklepie Google. Na powierzchni produktu umieszczona jest specjalna antyrefleksyjna powłoka mająca zapobiegać oślepianiu przez słońce. Co ważne, takie lusterko nie traci właściwości standardowego, lusterka wstecznego.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl