wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Higiena i pielęgnacja3

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Higiena i pielęgnacja


Znane przysłowie głosi „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – jest w nim sporo prawdy, bo w dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny odgrywa bardzo dużą rolę i wpływa na każdy aspekt naszego życia.  Oceniamy się nawzajem na podstawie wyglądu zewnętrznego. Zwracamy uwagę nie tylko na schludny ubiór, ale również na równo przystrzyżoną fryzurę, estetyczny makijaż czy biały uśmiech. Pomimo panujących stereotypów higiena i pielęgnacja nie dotyczą jedynie kobiet. Wśród mężczyzn rośnie świadomość tego jak ważny jest zadbany wygląd i przestaje być on tematem tabu. 

Pośród produktów kategorii „higiena i pielęgnacja” kryją się artykuły codziennego użytku zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Na naszej stronie znajdziesz: depilatory i golarki, lokówki i karbownice, masażery, maszynki do strzyżenia, produkty do pielęgnacji twarzy i zębów, prostownice oraz suszarki do włosów. Warto dokładniej zapoznać się z ofertą naszego sklepu, ponieważ możecie trafić na produkty, które do tej pory nie były Wam znane, a mogą okazać się niezawodne i dopasowane do Waszych potrzeb. Dzięki nowemu gadżetowi oszczędzicie swój czas, a czynności zostaną wykonane dokładniej i efektywniej. 

Ciekawym, nowoczesnym produktem jest lokówka do stylizacji włosów Babyliss, która w kilka sekund zamienia kosmyki włosów w sprężyste loki. Technologia lokówki sprawi, że we własnym domu będziecie w stanie uzyskać efekt jak po wyjściu z profesjonalnego salonu fryzjerskiego.  Mężczyźni mogą z kolei zapomnieć o jednorazowych maszynkach do golenia, zamieniając je na elektryczne, bezprzewodowe golarki. Urządzenia te umożliwią dokładne i szybkie golenie, bez kłopotliwych zacięć skóry. 

Produkty z tej grupy będą również wspaniałym i użytecznym prezentem, zapraszamy do zakupów! 
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl