wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » AGD2 » Do domu3 » Odkurzacze inteligentne
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Odkurzacze inteligentne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki
Typ odkurzacza
Zasilanie odkurzacza
Czujnik upadku
Aplikacja mobilna
Funkcja mopowania

Zazwyczaj brakuje nam czasu na porządne odkurzanie domu lub po prostu wolimy poświęcić go na kawę z przyjaciółmi. Wtedy na ratunek przybywa nam inteligentny odkurzacz – szybko i dokładnie odkurzy nam podłogi, a my nawet nie zauważymy kiedy.

Dla posiadaczy gładkich powierzchni (paneli lub płytek PCV) dobrym wyborem będzie robot sprzątający Hoffen Ar-2U. Dwie szczotki zgarniają kurz z trudno dostępnych powierzchni, a czujniki przeszkód zawrócą odkurzacz, dzięki czemu nie odbije się on od ścian ani mebli. Jest to doskonała propozycja, jeśli kupujemy swój pierwszy robot sprzątający – przekonamy się do tej technologii i już nigdy nie będziemy chcieli własnoręcznie odkurzać mieszkania.

Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Docenimy wygodę i oszczędność czasu, jaką zapewnia nam inteligentny odkurzacz i poszukamy urządzenia, które jest jeszcze bardziej samodzielne i ogranicza jego obsługę do minimum. Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 650 to rozwiązanie dla osób ceniących sobie dużą intuicyjność oraz samoobsługę sprzętu. Posiada on wbudowane czujniki antykolizyjne, czujniki kurzu, przeszkód oraz uskoku podłoża – robot nie tylko nie odbije się od mebli, ale i nie spadnie ze schodów. Dzięki ruchomej głowicy sprzątającej wysprząta każdy rodzaj powierzchni płaskich – panele i płytki, wykładziny oraz dywany. Dirt Detect I Generacji sprawia, że robot poświęca odpowiednio więcej czasu na sprzątnie miejsc szczególnie brudnych, a system dokładnego czyszczenia to gwarancja dokładnego sprzątania w rogach i przy ścianach (98% pokrycia sprzątanej powierzchni). Wystarczy nacisnąć przycisk Clean, a robot odkurzy podłogę i samodzielnie powróci do stacji dokującej.

Na miłośników rozwiązań na najwyższym poziome czeka odkurzacz Neato Botvac D85. Zdobywca nagrody „PC World – Najlepszy Zakup 12/2015” (wyróżniony m.in. za filtry dla alergików HEPA) daje nam możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania każdego dnia tygodnia – nie musimy nawet być w domu, a robot sam zacznie odkurzać, po czym wróci do bazy i zacznie się ładować. Dopasuj inteligentny odkurzacz do swoich potrzeb i ciesz się zaoszczędzonym czasem.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl