wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ELEKTRONIKA2 » Komputery i tablety3 » Pamięci USB
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Pamięci USB

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność
Czas wysyłki

W tej podkategorii proponujemy Wam pamięci USB. Są to urządzenia na które zgrasz wszystkie interesujące Cię materiały. Nie ma znaczenia czy są to filmy, muzyka, zdjęcia czy też dokumenty tekstowe – wszystko to umieścisz w pamięci przenośnego urządzenia. Zapisane pliki następnie z łatwością odtworzysz we właściwym odtwarzaczu bądź przeniesiesz na inny komputer. Pamięci USB to urządzenia umożliwiające łatwe i szybkie przekazywanie informacji.

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością. Najmniejszy z oferowanych pendrive’ów ma 8, najpojemniejszy aż 32GB. Dla osób ceniących aspekt wizualny w użytkowanych przez siebie przedmiotach, przygotowaliśmy urządzenia przenośne w postaci bohaterów Star Wars. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników tej serii. Taki pendrive może okazać się świetnym prezentem okolicznościowym dla miłośnika Gwiezdnych Wojen! Są one pewnego rodzaju połączeniem przyjemnego z pożytecznym – łącz pożyteczną funkcję z przyjemnym wyglądem, przykuwającym wzrok wyglądem.

Pewnie nie raz korzystałeś z usług punktu ksero znajdującego się w okolicy bądź na uczelni. Aby wydrukować interesujące nas materiały, musimy najpierw je przesłać do komputera. Najpopularniejszym i najprostszym sposobem jest korzystanie z urządzeń przenośnych USB. Jest to zdecydowanie wygodniejsza metoda niż nagrywanie plików na płytę, a następnie odczytywanie ich na ekranie monitora. Przewaga przenośnej pamięci USB nad nośnikiem CD/DVD polega na tym, że pliki umieszczone na pendrivie można w każdej chwili usunąć, a w ich miejsce nagrać nowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją pamięci USB. Jesteś zmuszony do częstego zgrywania plików? A może zdarza Ci przenosić dane z jednego urządzenia na drugie? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na choć jedno z tych pytań to znak, że potrzebujesz pendrive’a. I to takiego, którego pojemność zaspokoi Twoje zapotrzebowanie. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w skład naszej oferty wchodzą wyłącznie pendrive’y o dużej pamięci.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl