wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » AGD2 » Higiena i pielęgnacja3 » Golarki męskie
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Golarki męskie

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki
Rodzaj

W dzisiejszych czasach naturalnym jest, że zamieniamy tradycyjne rozwiązania na nowoczesne. Te z kolei nadążają za naszymi potrzebami i tempem życia. Obecnie większość mężczyzn nie wyobraża sobie codziennej pielęgnacji beż użycia maszynki do golenia. Jest to jeden z najbardziej pożądanych i użytecznych męskich gadżetów. Idealny powinien być komfortowy w użytkowaniu i nie podrażniać wrażliwej skóry twarzy. Decydując się na zakup odpowiedniego narzędzia do pielęgnacji możemy wybierać spośród szerokiej oferty trymerów i golarek. Wielu producentów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i proponuje rozwiązania „dwa w jednym”, takie jak golarka z wbudowanym trymerem do brody.

Golarki służą głównie do całkowitego pozbywania się zarostu. Są elektryczne, zwykle bezprzewodowe i nie wymagają korzystania z pianki do golenia. Golarki dzielą się na dwa podstawowe typy, ze względu na system golący, istnieją foliowe oraz głowicowe. Sposób działania golarek foliowych polega na ostrzach, które znajdują się pod folią i ścinają zarost. Poszczególne typy golarek charakteryzują się rozmieszczeniem głowic tnących oraz ich szerokością, które mają wpływ na komfort golenia. Z kolei golarki głowicowe posiadają, od dwóch do nawet pięciu, ruchomych głowic golących, które dostosowują się do kształtu twarzy. Wszystkie głowice posiadają okrągłe osłonki z otworami (podobnie jak w przypadku golarek foliowych) pod którymi znajdują się ostrza. Cały układ golący w golarkach głowicowych jest ruchomy i wpływa na łatwość golenia. 

Pamiętajmy, że golarka jest inwestycją, na kilka lat, wyższe modele wyróżnia większa dokładność i szybkość golenia. Wielu producentów, poza samym urządzeniem oferuje wiele praktycznych rozwiązań, takich jak etui, trymer,  czy stacja czyszcząco-ładująca.
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl