wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Mirapol Next Sp. z.o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, istniejąca i odnosząca sukcesy już od 10 lat.
 

Nasze początki sięgają roku 2010 i są bezpośrednio związane z powstaniem firmy PHU Rafi – wtedy to rozpoczęliśmy drogę do czołówki polskich sprzedawców internetowych. Szybko, bowiem okazało się, że dzięki wytężonej pracy i uczciwemu traktowaniu klientów możemy zajść bardzo daleko w tym, czego się podjęliśmy.
 

Dynamiczny rozwój w kolejnych latach zaowocował fuzją firm PHU Rafi i GSM4u pod wspólną nazwą – Mirapol Next. To z kolei dało możliwość zatrudnienia większej ilości najwyższej klasy sprzedawców i fachowców. Zaczynając od zaledwie 3 pracowników w roku 2010, dzisiaj możemy pochwalić się kilkudziesięcioma  wykwalifikowanymi pracownikami, którzy każdego dnia dbają o jak najlepszy standard świadczonych przez nas usług. To dzięki nim nazwa „Mirapol” w świadomości klientów kojarzy się przede wszystkim z rzetelnością i pewnym zakupem.
 

Pracownicy działów cusomer service, realizacji zamówień, reklamacji nieustannie pracują nad podniesieniem standardów świadczonych usług.

Dzięki uczciwemu postępowaniu udało się nam zdobyć zaufanie rzeszy klientów.

99, 8% pozytywnych komentarzy świadczy o tym, że zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych klientów.

Nasze starania nie przeszły niezauważone przez Grupę Allegro, która nadała nam zaszczytne wyróżnienie "Super Sprzedawcy ". W roku 2019 zostaliśmy wyróżnieni nagrodą e-gazele biznesu.

Potrafimy dostosować swoje działania do zmieniających się warunków ekonomicznych. Tylko dzięki solidarności, wspólnemu wysiłkowi udało się nam odnaleźć w trudnym czasie epidemii.

Obecnie rozszerzyliśmy sprzedaż na kraje europejskie między innymi: Niemcy, Wielka Brytania, Rumunia, Hiszpania i nadal zdobywamy nowe rynki, przez co stale zwiększamy swoje doświadczenie.

 

 

 

Dlaczego warto kupować u nas? To proste! Nie ma u nas skomplikowanych i wykrętnych uzasadnień, swoją działalność opieramy na 3 filarach:
 

PEWNOŚCI - sprzedajemy tylko towar fabrycznie nowy, sprawdzony i uznanych marek.
 

SZYBKOŚCI – zawsze błyskawiczna dostawa. Jeśli zakupisz produkt przed godziną 10:00, to wyślemy go jeszcze tego samego dnia!
 

 

BEZPIECZEŃSTWIE – zawsze dbamy o to, aby nasz towar docierał do Państwa w dobrym stanie, bezpiecznie zapakowany.

Ponadto w razie jakichkolwiek problemów można łatwo skontaktować się ze specjalistami działu reklamacji oraz działu obsługi klienta, którzy chętnie posłużą swoją pomocą.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu