wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » TV i video3

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

TV i video


Są w domu takie przedmioty bez których nie wyobrażamy sobie życia. Mają status niezastąpionych. Pozwalają oderwać się od problemów dnia codziennego, zrelaksować się. Dzięki nim możemy też wzmacniać relacje rodzinne korzystając wspólnie z ich możliwości. Jednym z nich jest bez wątpienia telewizor. To on, czeka na nas po przyjściu do domu z pracy. To on, wyświetla w weekend ulubione filmy. To właśnie on, pozwala uzyskać informacje z kraju i z zagranicy.  Należy doceniać rolę telewizora w naszych czterech ścianach. I zainwestować w odpowiedni model, który swoimi możliwościami zaspokoi nasze potrzeby. Doceniamy wymagających Klientów, dlatego produkty w naszej ofercie starannie dobraliśmy. Tak, aby spełniły oczekiwania i zapewniły Państwu rozrywkę na wysokim poziomie.

Wiele osób może mieć wątpliwości, co do rozrywki oferowanej przez telewizor. Dobór kanałów telewizyjnych jest niezależny od oferowanego urządzenia. Co będzie więc wyznacznikiem telewizorów o wysokim standardzie? Jakość obrazu. Jest to bardzo ważne. Ludzki wzrok jest wrażliwy na walory estetyczne, dlatego różnice zostaną wychwycone szybko. Ostrość kolorów,  rozdzielczość, zastosowane technologie – to wszystko ma wpływ na to co widzimy. Warto zadbać o to, żeby nasze doznania wynikające z oglądania filmu stały na najwyższym poziomie. Jak to zrobić? Wystarczy dobrej klasy telewizor.

Proponujemy Państwu między innymi telewizory wyświetlające obraz w rozdzielczości Ultra HD. Zapewni on bogactwo kolorów, wysoką przejrzystość i wyraziste ukazanie nawet najdrobniejszych elementów. Technologia 4K pozwala uzyskać rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż Full HD – do niedawna wyznacznik wysokiej jakości obrazu.

Poza telewizorami, w naszej ofercie znajdują się dedykowane im różnego rodzaju akcesoria, listwy zasilające, uchwyty i stoliki, odtwarzacze DVD i projektory.
Szukasz telewizora, akcesoriów do niego, bądź innych tego typu urządzeń? Zapraszamy do skorzystania z oferty. Jesteśmy przekonani, że wśród produktów dostępnych w naszym sklepie odnajdą Państwo ten odpowiedni.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl