wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ELEKTRONIKA2 » Komputery i tablety3 » Tablety
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • Mirapol Next Sp. z o.o.
    Gdów 104
    32-420 Gdów
    REGON: 123196568
  • E-mail:sklep@mirapolnext.pl
  • TelefonInfolinia poniedziałek-piątek 7-20 12 312-53-10
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Tablety

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność
Czas wysyłki

W tej kategorii proponujemy Wam tablety. Z myślą o Was przygotowaliśmy szeroki wybór tych urządzeń. Sam zdecyduj, czy lepszy będzie dla Ciebie mniejszy, ergonomiczny tablet o 7 calowym ekranie czy też potężne, stylowe urządzenie z wyświetlaczem o 3 cale większym? Wybór należy do Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami technicznymi wszystkich tabletów z naszej propozycji.

Tablet to urządzenia, które pojawiły się w seryjnej sprzedaży jeszcze w poprzednim wieku, ale dopiero w ostatnich latach osiągnęły szczyt popularności. Rozwój nowoczesnych technologii i możliwości spowodował, że stał się on ciekawą alternatywą dla smartfonów i komputerów przenośnych. Czym tak naprawdę jest tablet? To przenośny komputer, większy od smartfona, za pomocą którego można m.in. grać w gry, oglądać filmy, słuchać muzyki czy też korzystać z internetu. Jego największym atutem jest duży, dotykowy wyświetlacz. Wiele modeli opisywanego urządzenia wyposażonych jest w technologię Multi-Touch. Jest to tzw. wielokrotny dotyk. Umożliwia on kontrolowanie elementów graficznych na ekranie tabletu więcej niż dwoma palcami jednocześnie. Tablet od komputera osobistego odróżnia fakt, że w zdecydowanej większości przypadków nie korzystają one z urządzeń przenośnych. Pliki są odczytywane z dysku umieszczonego w urządzeniu.

Kto najczęściej korzysta z tabletu? Przede wszystkim osoby młode, zwłaszcza studenci. Duży ekran sprawia, że wyświetlane na nim treści są w przystępnej formie, a użytkownikowi czyta się je w komfortowy sposób. Dzięki temu urządzenia te są jednym z ulubionych urządzeń studentów. Tablety są poręczne, dlatego można zabrać je ze sobą wszędzie i korzystać z nich np. podczas nauki do egzaminu. Ponadto, posiadają one wiele funkcji multimedialnych, które odpowiednio umilą chwile w czasie wolnym od obowiązków.

Tablet to nowoczesne urządzenie łączące w sobie wiele funkcji niezbędnych człowiekowi do spędzania wolnego czasu we współczesnym świecie. Nie zwlekaj dłużej i również stań się właścicielem jednego z takich właśnie urządzeń.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl